• Oferta

  Specjalne okazje wymagają niezapomnianej oprawy. Restauracja Halka z przyjemnością pomoże Państwu w organizacji uroczystego i ważnego dnia z okazji: wesela, chrzcin, komunii, konfirmacji czy rocznicy ślubu. Zadbamy również o odpowiednią oprawę bankietów firmowych, konferencji i wszelkich przyjęć formalnych.

 • Indywidualne menu

  Menu zawsze ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, a nasi kucharze dokładają wszelkich starań, by serwowane potrawy rozpieszczały nawet najbardziej wymagających gości.

 • Wystrój i atmosfera

  W Restauracji Halka liczą się dla nas najmniejsze detale, tak by nic nie zakłóciło radości i spokojnego świętowania tych jakże wyjątkowych chwil. Każdy szczegół – nie tylko menu, ale także wystrój, kwiaty, alkohole – ustalany jest wraz z konsultantem, nic nie pozostawiamy przypadkom.

 • Komfort współpracy

  Decydując się na organizację przyjęcia w restauracji Halka, zyskują Państwo pewność, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z planem i na najwyższym poziomie.

  ***
  "Serdecznie dziękujemy Restauracji Halka za wspaniałe przyjęcie weselne. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie bardziej urokliwego miejsca.Nasi goście byli zachwyceni pięknym wystrojem, cudowną atmosferą, fantastycznym jedzeniem oraz profesjonalnym podejściem obsługi. Ten dzień był dla nas wyjątkowy i zostanie zapamiętany jako najpiękniejszy. Pozdrowienia dla Pani Weroniki i Pani Karoliny."

  Paulina |  27.01.2016

©2021 Restauracja Halka. Wszelkie prawa zastrzeżone
menu