Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi restauracji Halka oraz z naszymi bieżącymi wydarzeniami. Znajdą tu Państwo również publikacje kulinarne naszego Szefa Kuchni – Michała Lelka.

 • Głosujcie na Halkę

  Poland 100 Best Restaurants

  Do 20 sierpnia 2017 trwa głosowanie na najlepszą restaurację w Polsce w VII edycji plebiscytu Poland 100 Best Restaurants. Restauracja HALKA, występująca pod numerem 311, po raz pierwszy staje do walki.

  Liczymy na Wasze głosy i pozytywne recenzje.

  Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie TUTAJ.

   

 • Ribera del Duero

  Degustacja omawiana

  Dzięki współpracy z Centrum Wina, wczoraj odbyło się u nas wyjątkowe spotkanie prezentujące region winiarski Ribera del Duero. Zaproszeni Goście mieli okazje spróbować znanych na świecie win oraz poznać historię firmy Vega Sicillia - producenta najbardziej cenionych win z tego regionu. Winiarskie smaki i smaczki przedstawiał Gonzalo Iturriaga - winemaker i dyrektor techniczny Vega Sicilia.

  Omawianym winom towarzyszyło specjalnie skomponowane menu przez naszego Szefa Kuchni – Michała Lelka, który jak zawsze zaskoczył Gości niezwykłą formą i smakiem serwowanych dań.

 • Soboty z muzyką góralską

  Dziś w rusza nasz nowy - letni cykl wieczorów z muzyką na żywo. Tym razem zapraszamy na SOBOTY Z MUZYKĄ GÓRALSKĄ.

  Żywe, folkowe rytmy w wykonaniu charyzmatycznych górali zapewnią wyjątkową podhalańską atmosferę każdego sobotniego wieczoru tego lata.

   

  Zapraszamy od 20:00 do 22:00.

  Wstęp wolny.

 • Wiosenna Halka

  Nowe Menu sezonowe

  Wiosna rozkwitła pełnią kolorów, zapachów i smaków. Wraz z nią do Restauracji Halka zawitały nowe, lekkie sezonowe dania.

  Zobaczcie TUTAJ naszą wiosenną kartę.

 • Wina Świata w Halce

  PORTUGALIA

  Rozpoczynamy w Halce cykl WINA ŚWIATA. Przez kolejne miesiące będziemy prezentować specjalnie dobrane, tradycyjne wina z różnych stron świata.

  W maju zapraszamy do degustacji wyjątkowych win portugalskich - prezentujemy regiony Vinho Verde oraz Bairrada.

  Zobacz TUTAJ nasze majowe propozycje.

 • Wiosna Jazzowa w Halce

  Koncerty festiwalowe w Halce

  Podczas całego długiego weekendu majowego zapraszamy do Halki na koncerty w ramach festiwalu Zakopiańska Wiosna Jazzowa 2017. 

  Przez pięć niezwykłych dni we wnętrzach Halki będzie rozbrzmiewał jazz w najlepszym wydaniu.

©2019 Restauracja Halka. Wszelkie prawa zastrzeżone
menu
do góry