Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi restauracji Halka oraz z naszymi bieżącymi wydarzeniami. Znajdą tu Państwo również publikacje kulinarne naszego Szefa Kuchni – Michała Lelka.

 • MISTRZOSTWA POLSKI W PRZYGOTOWANIU DESERU

  EXPO SWEET 2019

  Mistrzostwa Polski w przygotowaniu Deseru 2019 organizowane przez EXPO SWEET należały do Cukierników Restauracji HALKA. Deser TROPIKALNY RUBIN autorstwa Michała Palarczyka i Wojtka Kazanowskiego zdobył 3 MIEJSCE. Gratulujemy naszym chłopakom i wszystkich zapraszamy na deser.

 • HAVANA NOCHE

  SYLWESTER 2019 W HALCE

  Havana to miasto, które nie pozostawia obojętnym, dlatego stała się tematem przewodnim nocy sylwestrowej 2019. Przepiękny wystrój i kubańska muzyka Luisa Nubioli wprowadziły nas w Nowy Rok... a my życzymy wszystkim naszym Gościom jak najwięcej szczęśliwych chwil i pysznego jedzenia.

 • BEZCZELNIE PYSZNIE W RESTAURACJI HALKA...

  POLECAMY ARTYKUŁ W TATRA PREMIUM MAGAZINE

  Zaledwie 200 m od Krupówek, w ARIES HOTEL & SPA zamiast wszechobecnych kwaśnic, oscypków, burgerów i na przekór tandetnej interpretacji regionalnych smaków, Restauracja HALKA serwuje na przykład nowojorskie pastrami i tajską zupę. Wszystko tu jest bezczelnie inne i pyszne...

 • NOWOŚĆ SZEFA KUCHNI MICHAŁA LELKA

  PREMIERA KANAPKI REUBENA Z PASTRAMI W ZAKOPANEM

  Znacie historię najsłynniejszej nowojorskiej kanapki? Jeszcze jej nie próbowaliście? Szybko nadrobicie zaległości, w 1887 w Nowym Jorku roku żydowski rzeźnik pochodzący z Litwy zaserwował swoim klientom kanapkę z wołowym pastrami. Kanapka okazała się hitem i szybko zdobyła kolejnych miłośników w całych Stanach. 

 • POLAND 100 BEST RESTAURANTS

  RESTAURACJA HALKA Z NAJWYŻSZYM WYRÓŻNIENIEM

  W dniu 26 października podczas Gali Poland 100 Best Restaurants Awards 2018 w Willi Poprad w Rytrze Restauracja HALKA otrzymała nagrodę Grand Award z najwyższym wyróżnieniem 3 WIDELCE+. Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej wiarygodna i obiektywna.

 • Najlepsza Restauracja Hotelowa w Polsce

  Nagroda XVI Food Business Forum 2018

  Z ogromną radością informujemy, że podczas uroczystej gali na zakończenie XVI Food Business Forum 2018, Restauracja HALKA otrzymała nagrodę za NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ HOTELOWĄ W POLSCE!

  Nagroda ta jest ogromnym wyróżnieniem, tym bardziej z uwagi na fakt, iż została przyznana przez gremium fachowców i restauratorów, podczas jednego z najważniejszych spotkań branżowych w Polsce.

  Szczególne gratulacje kierujemy dla całego zespołu Restauracji Halka.

 • Czekolada Rubinowa

  Cukiernicze Trendy 2018

  Szwajcarskiej marce Barry Callebaut po raz pierwszy w historii udało się stworzyć wyrób z rubinowych nasion KAKAOWCA. Nasi eksperci w dziedzinie czekolady Cukiernicy Michał Palarczyk i Wojtek Kazanowski przygotowali dla Państwa słodkość o delikatnie różowym kolorze i czekoladowym smaku.

©2019 Restauracja Halka. Wszelkie prawa zastrzeżone
menu
do góry